do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe

Krojenie papieru

Nie bój się DUŻEGO formatu!

Każdy papier w tradycyjnym formacie poligraficznym dostosujemy do Twoich potrzeb. Pan Tadeusz widoczny na poniższym zdjęciu robi to już około 25 lat i wie jak pod jakim katem powinien być zaostrzony nóż do różnych rodzajów papierów i jaki zastosować docisk papieru.

 

Nasze krajarki marki Maxima i Seypa, mają możliwość cięcia papieru do długości 1300 mm. Komputer sterujący ustawieniem szerokości cięcia, umożliwia pracę z dokładnością do 0,1 mm. W cenie 15 zł netto dostosujemy rozmiar twojego papieru. Warunkiem jest nie więcej 9 sztuk użytków z jednego arkusza i wysokość stosu papieru 5 cm. Bardziej skomplikowane krojenie podlega indywidualnej wycenie.

1. Z formatu B1 (700 x 1000 mm) można uzyskać maksymalnie 9 użytków A4.

2. Z formatu A1 (610 x 860 mm) można uzyskać maksymalnie 8 użytków A4.

Na zdjęciu powyżej jest nasza maszyna do pakowania folią termokurczliwą, takie zabezpieczenie papieru gwarantuje mu stabilność wilgotności, parametr bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy drukarek profesjonalnych i biurowych.

Rysunek obrazuje regularny podział arkusza papieru A0 na: A1, A2, A3, A4, A5, A6.

Rysunek obrazuje regularny podział arkusza papieru B1 na: B2, B3, B4, B5, B6, B7.

 
Chcesz wiedzieć więcej ?  Skontaktuj się z nami !

502 360 393

502 203 797

Kontakt e-mail:

biuro@artcel.pl

Biuro Obsługi Klienta i odbiór towaru:

ul. Loteryjki 71

01-937 Warszawa

Godziny pracy biura:

Pon.- Pt   8:00 - 16:00

 
 

Constellation Snow

CONSTELLATION SNOW  - w ciągłej sprzedaży papiery i kartony tłoczone o wysokim stopniu bieli, z certyfikatem FSC. Wykonane z masy celulozowej ECF. Tłoczone jedno- i dwustronnie. Kartony w gramaturze powyżej 200g/m2 są laminowane na etapie formowania mokrego jeszcze papieru. W fabrycznej ofercie znajdują się 23 różne rodzaje wykończenia powierzchni w formacie B1, w gramaturach od 90 do 350g/m2.
Wiele tłoczeń jest w kolorze kości słoniowej, z wykończeniem perłowym, jak również są też dostępne papiery etykietowe.
Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.
Techniki zadruku: nasi klienci drukują na większości drukarek biurowych laserowych i atramentowych, jednak przed drukowaniem należy sprawdzić właściwości użytkowe oraz przydatność do danego zastosowania.


Poniżej link do oferty fabrycznej: 

Fedrigoni

Magazyn uzupełniamy co tydzień. Napisz, jeżeli nie będziesz mógł znaleźć poszukiwanego papieru, kartonu czy kopert: biuro@artcel.pl
 

 

Miskant papier z trawy

GRASS PAPER - papier-karton wykonany w 50% z soczystej trawy. Idealny na wizytówki i foldery np. dla sklepów jeździeckich i wszystkich klientów z branży sportów konnych lub zajmujących się agrobiznesem. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w pogodny dzień na brązowym końskim siodle.

Dostępny w formatach 72x102cm oraz A4, w gramaturach 110, 130, 250 i 300g/m2. Możesz również kupić próbkę w formacie A6.

Papier można zadrukowywać w drukarkach biurowych atramentowych i kserograficznych.

Ważność oferty do czasu wyczerpania zapasów w papierni.

Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.

 

Próbki w formacie A6

Jeśli pierwszy raz kupujesz nasz papier lub koperty ozdobne, zalecamy dokonać zakupu próbek w formacie A6, za które dostaniesz zwrot pieniędzy w postaci rabatu na zakup papieru lub kopert ozdobnych. Jeśli już wcześniej  dokonałeś zakupu - poproś o gratisowe próbki.

Bezpieczeństwo transakcji
gwarancja   Kupując u nas masz ubezpieczenie obrotu do 20 000 zł

 

Cenniki do pobrania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})();
Sklep internetowy Shoper.pl