do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe

Nowości

W 2018 roku wprowadziliśmy do oferty szereg ekologicznych recyklingowych papierów świetnie nadających się na wizytówki, koperty, zaproszenia, karty menu, dyplomy, pocztówki, piękne pudełka na kosmetyki, obwoluty, przekładki itp.

 

Woodstock Papeterra.pl

4 nowe barwy papierów i kartonów satynowanych barwionych w masie Woodstock.

Papiery te są wyprodukowane w 80% z odbarwionych mas makulaturowych i w 20 % z bezdrzewnych mas celulozowych. Charakteryzują się dużą sztywnością, ciekawą powierzchnią i różnorodnością zastosowań. Sprawdzają się w druku cyfrowym w technice laserowej i atramentowej (producent zaleca próby przed zadrukiem)

Woodstock Cipria róż pudrowy

Woodstock Rosa naturalnie różowy

Woodstock Malva intensywnie różowy wpadającego w magentę o gramaturze 260 g/m2

Innym kolorem wybranym przez naszych klientów jako do tej pory niespotykany jest Woodstock Blu Intenso - delikatny, przygaszony morski. Dostępne gramatury 140g/m2 i 260 g/m2.

 

 

Materica Papeterra.pl

3 nowe barwy lekkich papierów i kartonów barwionych w masie Materica

Te papiery wyprodukowane są z włókien bawełnianych z recyklingu, oraz włókien czystej celulozy, z zastosowaniem technologii nadającej papierowi większą objętości i zapewniając jednocześnie dużą wytrzymałość mechaniczną.

Nowe papiery to:

Materica Clay szary w gramaturach 250 i 360g/m2

Materica Verdigiris zjawiskowa zgaszona blada zieleń w gramaturach 120 i 250 g/m2

Materica Kraft barwą przypomina papier pakowy, w gramaturze 120, 250 oraz 360 g/m2

 

 

Savile Row Papeterra.pl

Znacznie poszerzyliśmy gamę papierów serii Savile Row

Papiery i kartony niepowlekane wykonane w 60% masy ECF,20% włókien bawełnianych i 20 % naturalnych włókien tekstylnych.

Papiery te charakteryzują się ciekawą szorstką i jednocześnie miękką powierzchnią. Dzielą się ze względu na wykończenie powierzchni na:

Savile Row Plain - gładkie

Savile Row Pinstripe o gładkiej powierzchni lecz z regularnymi jaśniejszymi liniami  otrzymanymi w specjalnym dodatkowym procesie technologicznym

Savile Row Tweed z widocznym na powierzchni wytłoczonym delikatnym wzorem jodełki

 

Savile Row Plain Dark Grey ciemno szary 300 g/m2

Savile Row Plain Camel jasno brązowy 100, 200g i300 g/m2

Savile Row Plain Aubergine fioletowo - śliwkowy w oryginale kolor skórki bakłażana 300 g/m2

Savile Row Plain White biały 250 g/m2.

 

Savile Row Pinstripe Blue  granatowy 300 g/m2

Savile Row Pinstripe Camel  w kolorze piasku 100g i 200 g/m2.

 

Savile Row Tweed White biały o gramaturze 300 g/m2

Savile Row Tweed Extra White bardzo biały o gramaturze 300 g/m2

Savile Row Tweed Camel w gramaturach 100 i 300 g/m2  

Savile Row Tweed Brown o gramaturze 300 g/m2,

Savile Row Tweed Blue o gramaturze 300 g/m2

 

 

Freelife Kendo Papeterra.pl

Piękny ekologiczny papier i karton Freelife Kendo

Papiery i kartony w naturalnym kolorze białym gdzie w produkcji oprócz włókien makulaturowych i certyfikowanych dodano włókna konopi. W ofercie mamy gramatury 100, 250 i 300 g/m2

 
 

Constellation Snow

CONSTELLATION SNOW  - w ciągłej sprzedaży papiery i kartony tłoczone o wysokim stopniu bieli, z certyfikatem FSC. Wykonane z masy celulozowej ECF. Tłoczone jedno- i dwustronnie. Kartony w gramaturze powyżej 200g/m2 są laminowane na etapie formowania mokrego jeszcze papieru. W fabrycznej ofercie znajdują się 23 różne rodzaje wykończenia powierzchni w formacie B1, w gramaturach od 90 do 350g/m2.
Wiele tłoczeń jest w kolorze kości słoniowej, z wykończeniem perłowym, jak również są też dostępne papiery etykietowe.
Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.
Techniki zadruku: nasi klienci drukują na większości drukarek biurowych laserowych i atramentowych, jednak przed drukowaniem należy sprawdzić właściwości użytkowe oraz przydatność do danego zastosowania.


Poniżej link do oferty fabrycznej: 

Fedrigoni

Magazyn uzupełniamy co tydzień. Napisz, jeżeli nie będziesz mógł znaleźć poszukiwanego papieru, kartonu czy kopert: biuro@artcel.pl
 

 

Miskant papier z trawy

GRASS PAPER - papier-karton wykonany w 50% z soczystej trawy. Idealny na wizytówki i foldery np. dla sklepów jeździeckich i wszystkich klientów z branży sportów konnych lub zajmujących się agrobiznesem. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w pogodny dzień na brązowym końskim siodle.

Dostępny w formatach 72x102cm oraz A4, w gramaturach 110, 130, 250 i 300g/m2. Możesz również kupić próbkę w formacie A6.

Papier można zadrukowywać w drukarkach biurowych atramentowych i kserograficznych.

Ważność oferty do czasu wyczerpania zapasów w papierni.

Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.

 

Próbki w formacie A6

Jeśli pierwszy raz kupujesz nasz papier lub koperty ozdobne, zalecamy dokonać zakupu próbek w formacie A6, za które dostaniesz zwrot pieniędzy w postaci rabatu na zakup papieru lub kopert ozdobnych. Jeśli już wcześniej  dokonałeś zakupu - poproś o gratisowe próbki.

Bezpieczeństwo transakcji
gwarancja   Kupując u nas masz ubezpieczenie obrotu do 20 000 zł

 

Cenniki do pobrania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})();
Sklep internetowy Shoper.pl