do kasy suma: 0,00 zł

Odstąpienie od umowy

Według polskiego prawa, konsument ma prawo do odstąpienia od umowy, zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty zakupu. Papeterra.pl chcąc ułatwić Ci decyzje zakupowe i dać Ci więcej czasu do namysłu, umożliwia zwrot towaru bez podania przyczyny aż do 60 dni po zakupie.

Zwrot odbywa się na Twój koszt - wystarczy, że odeślesz do nas towar (najlepiej z dowodem zakupu i wypełnionym Formularzem Odstąpienia od umowy zawartej na odległość). Im szybciej zwrócisz zakupione towary tym lepiej dla Ciebie, ponieważ otrzymasz zwrot kosztu towaru i wysyłki we wcześniejszym terminie. Oświadczenie to należy złożyć do 60 dni po dacie zakupu towaru. Zwracane towary powinny być w stanie niezmienionym. Kupujący powinien dołączyć do nich również dowód zakupu lub jego kopię w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy.

Skorzystanie z prawa zwrotu jest możliwe, gdy towar:

- nie był używany

- nie został uszkodzony

- nie był krojony na zamówienie

Jeśli zależy Ci na możliwie szybkim rozpatrzeniu Formularza Odstapienia od Umowy, dołącz do niego:

- fakturę lub paragon, jako potwierdzenie zakupu.

- wypełniony przez Kupującego Formularz Odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności tym samym sposobem, jakim została ona dokonana przez Kupującemu, chyba, że ten zgodzi się na inną formę zwrotu, która nie stanowi dla niego dodatkowego obciążenia finansowego. Sprzedawca daje gwarancje zwrotu pieniędzy za towar oraz kosztów przesyłki niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni.

Jeśli kupujący zdecyduje się na wybór formy przesyłki, który nie jest najtańszym, wówczas sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu Kupującemy dodatkowych kosztów. Sprzedawca nie będzie również przyjmował zwrotów wysłanych na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem.

60 dniowa możliwość zwrotu dotyczy konsumentów. W przypadku osób, dokonujących czynności prawnych, związanych z prowadzoną przez nich działalnością zawodową lub gospodarczą, prawo do odstąpienia do umowy w powyższym zakresie nie obowiązuje. W tym przypadku prosimy o przemyślane zakupy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

502 360 393

502 203 797

Kontakt e-mail:

biuro@artcel.pl

Biuro Obsługi Klienta i odbiór towaru:

ul. Loteryjki 71

01-937 Warszawa

Godziny pracy biura:

Pon - Pią: 8:00 - 16:00

 
 

Constellation Snow

CONSTELLATION SNOW  - w ciągłej sprzedaży papiery i kartony tłoczone o wysokim stopniu bieli, z certyfikatem FSC. Wykonane z masy celulozowej ECF. Tłoczone jedno- i dwustronnie. Kartony w gramaturze powyżej 200g/m2 są laminowane na etapie formowania mokrego jeszcze papieru. W fabrycznej ofercie znajdują się 23 różne rodzaje wykończenia powierzchni w formacie B1, w gramaturach od 90 do 350g/m2.
Wiele tłoczeń jest w kolorze kości słoniowej, z wykończeniem perłowym, jak również są też dostępne papiery etykietowe.
Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.
Techniki zadruku: nasi klienci drukują na większości drukarek biurowych laserowych i atramentowych, jednak przed drukowaniem należy sprawdzić właściwości użytkowe oraz przydatność do danego zastosowania.


Poniżej link do oferty fabrycznej: 

Fedrigoni

Magazyn uzupełniamy co tydzień. Napisz, jeżeli nie będziesz mógł znaleźć poszukiwanego papieru, kartonu czy kopert: biuro@artcel.pl
 

 

Miskant papier z trawy

GRASS PAPER - papier-karton wykonany w 50% z soczystej trawy. Idealny na wizytówki i foldery np. dla sklepów jeździeckich i wszystkich klientów z branży sportów konnych lub zajmujących się agrobiznesem. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w pogodny dzień na brązowym końskim siodle.

Dostępny w formatach 72x102cm oraz A4, w gramaturach 110, 130, 250 i 300g/m2. Możesz również kupić próbkę w formacie A6.

Papier można zadrukowywać w drukarkach biurowych atramentowych i kserograficznych.

Ważność oferty do czasu wyczerpania zapasów w papierni.

Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.

 

Próbki w formacie A6

Jeśli pierwszy raz kupujesz nasz papier lub koperty ozdobne, zalecamy dokonać zakupu próbek w formacie A6, za które dostaniesz zwrot pieniędzy w postaci rabatu na zakup papieru lub kopert ozdobnych. Jeśli już wcześniej  dokonałeś zakupu - poproś o gratisowe próbki.

Bezpieczeństwo transakcji
gwarancja   Kupując u nas masz ubezpieczenie obrotu do 20 000 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})();
Sklep internetowy Shoper.pl