do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe

Wyższa jakość niższa cena

Wyższa jakość i niższa cena dadzą się pogodzić.

W naszej ofercie promujemy papiery kredowane produkcji włoskiej fabryki Fedrigoni , która od 1888r. wytwarza jedne z najbardziej luksusowych i zarazem ekologicznych papierów na świecie. 

Serie Symbol Freelife i Symbol Tatami zawierają 25% surowca z recyklingu, szeroki zakres gramatur aż do 400g/m² i niespotykane u innych producentów papiery z lekką fakturą i wykończeniem perłowym oraz w kolorze kości słoniowej

W dodatku papiery te przewyższają inne dostępne w Polsce papiery kredowane  jakością oferując drukarniom szereg wymiernych korzyści:

  • większy połysk miejsc zadrukowanych i niezadrukowanych – błyszczące papiery Symbol Freelife Gloss mają o 4-17% wyższy połysk niż papiery konkurencji
  • lepsze odwzorowanie barw i kontrast druku zarówno na papierach błyszczących, satynowanych jak i matowych z serii Symbol Frellife i Symbol Tatami, które wykazują o 4-13% większą jasność niż papiery konkurencji
  • oszczędność czasu i kosztów przy dużych nakładach gdyż większa gładkość tych papierów umożliwia zwiększenia prędkości przelotu w maszynie

Ale to nie koniec zalet naszych papierów i korzyści z ich zakupu.

Producenci zwykle oferują papiery specjalnie dedykowane do druku cyfrowego.

Jak wynika z analizy parametrów i praktyki drukarzy, właściwości tych papierów nie różnią się od cech naszych papierów z serii Symbol do druku offsetowego.

Praktycznie mają takie samo wykończenie powierzchni i odróżniają się jedynie formatem i  technologią krojenia papieru.

Z pewnością niewielka różnica w parametrach nie uzasadnia wyższej ceny papierów dedykowanych.

Dlatego nasi klienci przeważnie wybierają tańszy rodzaj papieru. 

My zalecamy sprawdzenie i przeprowadzenie wydruku testowego na papierach serii Symbol do offsetu przed dokonaniem większego zakupu z przeznaczeniem na druk cyfrowy. 

Oferujemy usługę cięcia formatów offsetowych na formaty stosowane w druku cyfrowym z następującą ilością użytków, które mogą być dostarczone w obu kierunkach włókna 

 

Z formatu B1 – 700x1000mm                           Z formatu B2 – 500x700mm

FORMAT

WYMIARY mm

ILOŚĆ UŻYTKÓW

   

FORMAT

WYMIARY mm

ILOŚĆ UŻYTKÓW

A4

210x297

9

   

A4

210x297

4

A3+

320x450

4

   

A3+

450x320

2

SRA3+

320x464

4

   

SRA3+

464x320

2

SRA3

329x483

4

   

SRA3

483x329

2

SRA3++

330x488

4

   

SRA3++

488x330

2

SRA3+++

332x483

4

   

SRA3+++

483x332

2

B4

350x250

8

   

B4

500x350

2

B3

350x500

4

         

 

 

Constellation Snow

CONSTELLATION SNOW  - w ciągłej sprzedaży papiery i kartony tłoczone o wysokim stopniu bieli, z certyfikatem FSC. Wykonane z masy celulozowej ECF. Tłoczone jedno- i dwustronnie. Kartony w gramaturze powyżej 200g/m2 są laminowane na etapie formowania mokrego jeszcze papieru. W fabrycznej ofercie znajdują się 23 różne rodzaje wykończenia powierzchni w formacie B1, w gramaturach od 90 do 350g/m2.
Wiele tłoczeń jest w kolorze kości słoniowej, z wykończeniem perłowym, jak również są też dostępne papiery etykietowe.
Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.
Techniki zadruku: nasi klienci drukują na większości drukarek biurowych laserowych i atramentowych, jednak przed drukowaniem należy sprawdzić właściwości użytkowe oraz przydatność do danego zastosowania.


Poniżej link do oferty fabrycznej: 

Fedrigoni

Magazyn uzupełniamy co tydzień. Napisz, jeżeli nie będziesz mógł znaleźć poszukiwanego papieru, kartonu czy kopert: biuro@artcel.pl
 

 

Miskant papier z trawy

GRASS PAPER - papier-karton wykonany w 50% z soczystej trawy. Idealny na wizytówki i foldery np. dla sklepów jeździeckich i wszystkich klientów z branży sportów konnych lub zajmujących się agrobiznesem. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w pogodny dzień na brązowym końskim siodle.

Dostępny w formatach 72x102cm oraz A4, w gramaturach 110, 130, 250 i 300g/m2. Możesz również kupić próbkę w formacie A6.

Papier można zadrukowywać w drukarkach biurowych atramentowych i kserograficznych.

Ważność oferty do czasu wyczerpania zapasów w papierni.

Zastosowanie: wizytówki, dyplomy, artystyczne druki, luksusowe, oryginalne pudełka, przywieszki, etykiety, okładki, oklejki, wyklejki, teczki firmowe do akt, materiały i druki dekoracyjne, dekoracyjno-reklamowe, artykuły karnawałowe, karty okolicznościowe, zaproszenia,  programy teatralne, karty menu, kalendarze i inne wyroby wymagające efektownego wyglądu.

 

Próbki w formacie A6

Jeśli pierwszy raz kupujesz nasz papier lub koperty ozdobne, zalecamy dokonać zakupu próbek w formacie A6, za które dostaniesz zwrot pieniędzy w postaci rabatu na zakup papieru lub kopert ozdobnych. Jeśli już wcześniej  dokonałeś zakupu - poproś o gratisowe próbki.

Bezpieczeństwo transakcji
gwarancja   Kupując u nas masz ubezpieczenie obrotu do 20 000 zł

 

Cenniki do pobrania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})();
Sklep internetowy Shoper.pl